KUIDAS TELLIDA?
Pakume Sulle võimalust tellida KHK omatooteid kord nädalas mugavalt koju. Valikus on pagari-, kondiitri- ja lihatooted. Kõik tooted on valminud Tartu Kutsehariduskeskuse meistrite käe all.

Tellimused tuleb esitada minimaalselt 5 tööpäeva ette, tellimuse täidame viiendal tööpäeval alates tellimuse esitamisele järgnevast päevast.

Tellimust vormistades vali makseviisiks "Maksa arvega", misjärel saadame Sulle arve meili teel. Arve eest maksad kaupa kätte saades pangakaardiga.

Kulleritasu Tartu piires ning kuni 5 km Tartust 3€. Kaugemalt tellijatel võimalus ise eelneval kokkuleppel kaubale järele tulla (tellimuste väljastamine argipäeviti kella 13:00 - 16:30 Tartu Kutsehariduskeskuse Kopli 1 õppehoone B-korpuse kohvikust Bohvik).

Väikesaiu ja pirukaid saab tellida 10 ühiku kaupa, küpsiseid ja kooke 0,5 kg kaupa. Lihakaupu müüakse pakendatult ning pakendi kaal on märgitud iga toote juurde.

Tellimust saab muuta või tühistada minimaalselt 48 tundi enne tellimuse täitmist teatades sellest meiliaadressil raido.roostalu@khk.ee

TELLIMISTINGIMUSED
TELLIMINE
Toome kaupa koju argipäeviti. Toodete tellimusi saab esitada minimaalselt 5 tööpäeva ette.

Kauba tellimiseks vali välja tooted ja lisa need ostukorvi. Kauba kogust saab ostukorvis muuta kahel viisil: kas lisades ühte toodet soovitud arv kordi või siis tellimuse vormistamise hetkel muutes ostukorvi asetatud ühikute arvu. Pane tähele, et väikesaiu müüakse 10-kaupa ning kooke ja küpsiseid 0,5 kg kaupa. Tellimuse vormistamiseks täida tellimisvorm ning vali sobiv kohaletoimetamise viis. Sooduskoodi olemasolul lisa soodustuse rakendamiseks kood vastavasse lahtrisse. Seejärel kuvatakse tellimuse kogumaksumus. Tellimuse kinnitamiseks vali "maksa arvega", misjärel saadame Sulle arve meili teel. Arve maksmine toimub kauba üleandmisel ning tasuda saab ainult pangakaardiga.

Kui tellimust ei ole võimalik mingil põhjusel täita, teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

HINNAD
Kõikide toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Tellimuse hinnale lisandub kullerteenuse tasu, mis on ostukorvis eraldi välja toodud.

MAKSETINGIMUSED
Tellimuse eest on võimalik tasuda kaupa kätte saades sularahas või pangakaardiga (tellides kauba koju maksmine ainult pangakaardiga). Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse Sulle e-postile. Palun kontrolli, et tellimuskinnitus oleks saabunud!

TARNETINGIMUSED
Tellimused toimetab Tartu piires ja kuni 5 km linnast kohale toidukuller. Tellimuse saabumisest antakse märku telefonikõnega. Ise järele tulles saab tellitud tooted kätte Kopli 1 õppehoone B-korpuse kohvikust Bohvik.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE
Soovist tellimust muuta või see tühistada, tuleb ette teatada minimaalselt 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega. Anna muudatusest teada aadressil raido.roostalu@khk.ee.
Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud ning see tuuakse tellijale kohale, siis kuulub kaup tasumisele.

PRETENSIOONID
Kui ostjal on pretensioone, palume need saata e-posti teel raido.roostalu@khk.ee.

PRIVAATSUSPOLIITIKA
Tartu Kutsehariduskeskus on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress pangarekvisiidid) kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Vajadusel edastame isikuandmeid veoteenuse pakkujale selleks, et tellimus kohale toimetada.

Uudiskirju ja pakkumisi saadame ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.