KUIDAS TELLIDA?
Pakume Sulle võimalust tellida e-poe vahendusel VOCO omatooteid. Kõik tooted on valminud Tartu Rakendusliku Kolledži meistrite käe all.

Kampaaniapakkumiste puhul on tellimuse esitamise ja tellimuse täitmise aeg eraldi määratud ja nähtav konkreetse kampaania albumist. 

Tellimust vormistades vali makseviisiks "Maksa arvega", misjärel saadame Sulle arve meili teel. Arve eest maksad kaupa kätte saades kas pangakaardiga või sularahas.

Kaupade väljastamine kokkulepitud ajal Tartu Rakendusliku Kolledži Kopli 1 õppehoone C-korpuse sööklast.

Tellimust saab muuta või tühistada minimaalselt 48 tundi enne tellimuse täitmist teatades sellest meiliaadressil merike.kangro@voco.ee

TELLIMISTINGIMUSED
TELLIMINE
Kauba tellimiseks vali välja tooted ja lisa need ostukorvi.  Tellimuse vormistamiseks täida tellimisvorm. Sooduskoodi olemasolul lisa soodustuse rakendamiseks kood vastavasse lahtrisse. Seejärel kuvatakse tellimuse kogumaksumus. Tellimuse kinnitamiseks vali "maksa arvega", misjärel saadame Sulle arve meili teel. Arve maksmine toimub kauba üleandmisel ning tasuda saab sularaha ja pangakaardiga.

HINNAD
Kõikide toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 

MAKSETINGIMUSED
Tellimuse eest on võimalik tasuda kaupa kätte saades sularahas või pangakaardiga . Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse Sulle e-postile. 

TARNETINGIMUSED
Ise järele tulles saab tellitud tooted kätte Kopli 1 õppehoone C-korpuse sööklast. 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE
Soovist tellimust muuta või see tühistada, tuleb ette teatada minimaalselt 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega. Anna muudatusest teada aadressil merike.kangro@voco.ee.

PRETENSIOONID
Kui ostjal on pretensioone, palume need saata e-posti teel merike.kangro@voco.ee.

PRIVAATSUSPOLIITIKA
Tartu Rakenduslik Kolledž on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress pangarekvisiidid) kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Vajadusel edastame isikuandmeid veoteenuse pakkujale selleks, et tellimus kohale toimetada.

Uudiskirju ja pakkumisi saadame ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.